Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

”Implementare Platformă Integrată pentru Servicii Electronice” în cadrul proiectului „Măsuri și instrumente destinate îmbunătățirii proceselor în cadrul administrației UAT Mahmudia”, Cod SMIS 154660

Număr anunț
CN1046557
Autoritate contractantă
Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.698.000 RON
Valoare atribuită
1.697.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
28.08.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1096250
Termen limită
21.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 167-473281
Documentație de atribuire
DF1157658

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

1.697.000 RON

din 1.698.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.