Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,4% sub estimat
Servicii de dirigenție de șantier, pentru obiectivul de investiții „Creșterea eficienței energetice la locuințe colective, în Municipiul Caracal, județul Olt”
- Număr anunț
- CN1059037
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904.478 RON
- Valoare atribuită
- 439.550 RON 51,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118119
- Termen limită
- 05.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 168-529593
- Documentație de atribuire
- DF1188723
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini dirigentie santier.pdf.p7s
- Clauze contractuale dirigentie.docx.p7s
- FisaDate_DF1188723.pdf
- FORMULARE dirigentie.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 904.478 RON Adjudecat: 439.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de dirigenție de șantier, pentru obiectivul de investi… | 173.455 RON | CORBY SOLUTIONS | 89.850 RON ↓48,2% |
| 2 | Servicii de dirigenție de șantier, pentru obiectivul de investi… | 622.645 RON | CORBY SOLUTIONS | 299.850 RON ↓51,8% |
| 3 | Servicii de dirigenție de șantier, pentru obiectivul de investi… | 108.378 RON | CORBY SOLUTIONS | 49.850 RON ↓54,0% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORBY SOLUTIONS S.R.L. CUI 46863336
Terți susținători 1
FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. CUI 39105517
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
NĂLBOC CONS SRL CUI 37840929
Asociați 1
MONITO INSTAL SRL CUI RO 6663983
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
NĂLBOC CONS SRL CUI 37840929
Asociați 1
MONITO INSTAL SRL CUI RO 6663983
Valoare atribuită
439.550 RON
din 904.478 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 464.928 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.