Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Echipamente de răcire şi de ventilare
- Număr anunț
- CN1059155
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 280.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2023 21:22
- Anunț de atribuire
- CAN1116570
- Termen limită
- 02.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1189292
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
280.000 RON
din 280.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro