Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE UTILAJ - AUTOMATURATOARE in cadrul proiectului „CRESTEREA ATRACTIVITATII ZONEI PESCARESTI PRIN IMBUNATATIREA ASPECTULUI SPATIILOR PUBLICE DIN ORASUL CORABIA”

Număr anunț
SCN1113304
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
400.000 RON
Data publicării
30.08.2022 14:34
Anunț de atribuire
SCNA1076922
Termen limită
12.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1154735

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

400.000 RON

din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.