Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,7% sub estimat

Baterii de acumulatori

Număr anunț
CN1059114
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.286.555 RON
Valoare atribuită
2.211.145 RON 32,7% sub estimat
Data publicării
02.09.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1117307
Termen limită
05.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 170-534631
Documentație de atribuire
DF1189160

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359

Valoare atribuită

2.211.145 RON

din 3.286.555 RON estimat 32,7%

Adjudecat la 67,3% din estimat · economie 1.075.410 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.