Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU FURNIZARE PANELURI PENTRU DETECTIA ABUZULUI DE DROGURI COMPATIBILE EVIDENCE MULTISTAT 24LUNI

Număr anunț
CN1046620
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.256 RON
Valoare atribuită
176.256 RON
Data publicării
30.08.2022 08:23
Anunț de atribuire
CAN1090456
Termen limită
03.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1157894

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458

Valoare atribuită

176.256 RON

din 176.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.