Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat
Furnizare Polihidroxiclorura de Aluminiu
- Număr anunț
- CN1059117
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.520.000 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116563
- Termen limită
- 09.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 170-533295
- Documentație de atribuire
- DF1189042
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-Polihidroxi clorura de aluminiu 2023.docx.p7s
- Anexa 1-Conditii generale - Polihidroxi clorura de aluminiu 2023.docx.p7s
- anexa fisa de date.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract subsecvent -Polihidroxiclorura de aluminiu 2023.docx.p7s
- document atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1189042.pdf
- Formulare 1 .doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
2.520.000 RON
din 3.200.000 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 680.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.