Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE Reactivi biochimie - Kit Biochimie General si Kit Biochimie Metabolic compatibili cu echipament Point of Care Piccolo- Xpress
- Număr anunț
- CN1059113
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.777.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119928
- Termen limită
- 02.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 170-534620
- Documentație de atribuire
- DF1189080
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI-PICOLLO-XPRESS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1189080.pdf
- MODEL A.C- CTR SUB-PICOLLO-XPRESS.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE AUGUST PICOLLO-XPRESS.doc.p7s
- sectiunea formulare - PICOLLO-XPRESS-2023.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
10.777.500 RON
din 5.400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro