Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,5% sub estimat

Servicii de proiectare faza D.A.L.I. pentru obiectivul de investitii: “Renovarea energetica a Blocurilor de locuinte – J2, J3 sc.A, J3 sc.B, J4 sc.A, J4 sc.B, J5 sc.A, B-dul Independentei din Municipiul Targoviste, județul Dâmbovița” PMT-2022-P-018, Cod unic de identificare: 4279944-2022-27

Număr anunț
SCN1113346
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
KES BUSINESS S.R.L. (CUI 34697191)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191.148,44 RON
Valoare atribuită
108.000 RON 43,5% sub estimat
Data publicării
31.08.2022 09:17
Anunț de atribuire
SCNA1078444
Termen limită
15.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1157887

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
GRID SITAL CUI 38985111
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 3
ASEL S.R.L. CUI RO 5842778

Valoare atribuită

108.000 RON

din 191.148,44 RON estimat 43,5%

Adjudecat la 56,5% din estimat · economie 83.148,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.