Atribuită Anunț de participare

Extindere și modernizare terminal pasageri la Aeroportul Internațional Maramureș

Număr anunț
CN1046660
Autoritate contractantă
R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" (CUI RO2944544)
Furnizor / câștigător
CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL (CUI 31730943)
Cod CPV
45213331-2 · Lucrari de constructii de cladiri aeroportuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.953.749,93 RON
Valoare atribuită
119.125.058,84 RON
Data publicării
01.09.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1105939
Termen limită
22.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 169-479938
Documentație de atribuire
DF1158019

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Asociați 2
Subcontractanți 14
CON GAZ PREST SRL CUI RO 15267570
EZ PROJECT AG SRL CUI RO18042335
GEO-TECH SRL CUI 9444872
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
QUAD STILL PAINT SRL CUI RO35326167
SECUNET PROJECT SRL CUI RO 35612240
SIGHT CONTROL SRL CUI RO 27304281
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Terți + subcontractanți 1
A D I proiect CUI RO15668459
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
SSAB-AG S.A. CUI RO 2816022
Asociați 2
SC BEMEL AG SRL CUI 30160658

Valoare atribuită

119.125.058,84 RON

din 104.953.749,93 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45213331-2. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.