Atribuită Anunț de participare

PRESTAREA SERVICIULUI DE PROIECTARE PENTRU LUCRARI DE INVESTITII, RACORDARE LA RED IN INSTALATII MT+JT IN ZONA DE ACTIVITATE AFERENTA DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA SA – JUDETELE GORJ SI VALCEA PE O DURATA DE 36 DE LUNI

Număr anunț
CN1059320
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
RALICRI COM SRL (CUI 7992682)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.725.000 RON
Valoare atribuită
30.458.442,72 RON
Data publicării
07.09.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1120370
Termen limită
16.10.2023 11:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 173-540352
Documentație de atribuire
DF1189603

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RALICRI COM SRL CUI 7992682
Subcontractanți 13
ALM POWER GROUP SRL CUI RO32610317
ELCO SRL CUI RO 17549527
ELMEROM SRL CUI 8011056
EXPERT PRO SRL CUI RO18400093
PROREPTIC SRL CUI RO21487490
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
RUXEL S.R.L. CUI RO18414447

Valoare atribuită

30.458.442,72 RON

din 28.725.000 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

16 licitații deschise pe 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de …

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.