Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
LAVETE DEZINFECTANTE
- Număr anunț
- CN1059307
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL (CUI 36972786)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.346.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.151.600 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1117985
- Termen limită
- 01.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 173-544601
- Documentație de atribuire
- DF1189513
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- LAVETE DEZ.p7s
- FisaDate_DF1189513.pdf
- formulare (2).doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU SI CONTR. SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL CUI 36972786
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Valoare atribuită
5.151.600 RON
din 5.346.000 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 194.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.