Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de upgradare software defectoscop ultrasonic OMNISCAN SX

Număr anunț
CN1059378
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
NAMICON - TESTING SRL (CUI 6769438)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.984 RON
Valoare atribuită
49.920 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.09.2023 08:51
Anunț de atribuire
CAN1115095
Termen limită
09.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1189502

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

49.920 RON

din 49.984 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.