Atribuită
Anunț de participare
PNNR 213 Imprimanta/Bioimprimanta 3D de tip bench-top
- Număr anunț
- CN1059440
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 500.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116334
- Termen limită
- 13.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 176-550965
- Documentație de atribuire
- DF1189960
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
500.000 RON
din 500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro