Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,9% sub estimat

Contract de furnizare Soluție de management a update-urilor pentru echipamentele din rețea

Număr anunț
CN1059418
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
Cod CPV
48213000-4 · Pachete software de imbunatatire a sistemelor de operare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.500 RON
Valoare atribuită
327.909,24 RON 27,9% sub estimat
Data publicării
07.09.2023 17:10
Anunț de atribuire
CAN1117498
Termen limită
09.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190020

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

327.909,24 RON

din 454.500 RON estimat 27,9%

Adjudecat la 72,1% din estimat · economie 126.590,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.