Anulată
Anunț de participare
Furnizare Dotari pentru Proiectul "Scoala de Arte si Meserii modernizare si reabilitare integrala,ateliere-Liceul Tehnologic Gheorghe Sincai-Cod SMIS 124050-5LOTURI
- Număr anunț
- CN1059386
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Cod CPV
- 42416130-5 · Dispozitive de ridicare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.265 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 09.09.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113508
- Termen limită
- 10.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 175-548117
- Documentație de atribuire
- DF1189758
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 propunere tehnica_Lot2-semnat.docx.p7s
- Anexa 1 propunere tehnica_Lot3-semnat.docx.p7s
- Anexa 1 propunere tehnica_Lot4-semnat.docx.p7s
- Anexa 2 propunere financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7s
- Anexa 2 propunere financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7s
- Anexa 2 propunere financiara_Lot4-semnat.xlsx.p7s
- Caiet_de_sarcini_Sincai_dotari_Lot 2-semnat.docx.p7s
- Caiet_de_sarcini_Sincai_dotari_Lot 3-semnat.docx.p7s
- Caiet_de_sarcini_Sincai_dotari_Lot 4-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1189758.pdf
- Formulare pt lot 2,3,4-semnat.docx.p7s
- Instruct_ofertanti Dotari Sincai-semnat.docx.p7s
- LOT 2_Proiect contract-semnat.docx.p7s
- LOT 3_Proiect contract-semnat.docx.p7s
- LOT 4_Proiect contract-semnat.docx.p7s
Loturi (3)
Estimat: 1.210.265 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotari Atelier Electrotehnica | 368.985 RON | Anulat | — |
| 2 | Dotari Atelier Mecanic | 536.830 RON | Anulat | — |
| 4 | Echipamente IT SI SOFTWARE | 304.450 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.