Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente de laborator pentru analiza anatomopatogica-(B_E8 Scanner lame si B_E12 Imprimante pentru lame si casete histologice)
- Număr anunț
- CN1059360
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 918.487,40 RON
- Valoare atribuită
- 918.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114832
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 174-546692
- Documentație de atribuire
- DF1189698
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 918.487,40 RON Adjudecat: 918.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Scanner lame | 750.420,17 RON | — | |
| 2 | Imprimante pentru lame si casete histologice | 168.067,23 RON | LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL | 918.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
918.000 RON
din 918.487,40 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 487,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.