Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,6% sub estimat

Achiziția în sistem centralizat de produse de curățenie

Număr anunț
CN1059354
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL PENTRU ACHIZITII CENTRALIZATE (CUI 39983313)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.700.926,03 RON
Valoare atribuită
48.408.417,38 RON 46,6% sub estimat
Data publicării
08.09.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1123291
Termen limită
23.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 174-547485
Documentație de atribuire
DF1189870

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DOCTOR SWISS SRL CUI 37181291
Asociați 1
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

48.408.417,38 RON

din 90.700.926,03 RON estimat 46,6%

Adjudecat la 53,4% din estimat · economie 42.292.508,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.