Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru furnizare peleti

Număr anunț
CN1046797
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
MATAHARIAS S.R.L. (CUI 32478454)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.975.500 RON
Valoare atribuită
7.016.201 RON
Data publicării
04.09.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1089451
Termen limită
26.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 172-486682
Documentație de atribuire
DF1158317

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATAHARIAS S.R.L. CUI RO32478454

Valoare atribuită

7.016.201 RON

din 2.975.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.