Anulată Anunț de participare

Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul Colegiului national “Octavian Goga si spatiului multifunctional sportiv recreativ

Număr anunț
CN1059600
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.551.501,80 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.09.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1111639
Termen limită
19.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 179-559313
Documentație de atribuire
DF1178560

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.551.501,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul C… 1.536.162,81 RON Anulat
2 Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul C… 15.338,99 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.