Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Furnizare SISTEM INFORMATIC INTEGRAT in cadrul proiectului „Digitalizarea serviciilor comunei DUMBRAVITA, JUDETUL MARAMURES"
- Număr anunț
- CN1059601
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA JUD. MARAMURES (CUI 3627803)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.554.123,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.199.592 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118832
- Termen limită
- 23.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 179-561209
- Documentație de atribuire
- DF1190180
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1190180.pdf
- Formulare.pdf
- Model contract achizitie furnizare servicii.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TNT COMPUTERS SRL CUI RO 14146589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FIDA SOLUTIONS SRL CUI RO 15974040
Subcontractanți 1
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
1.199.592 RON
din 1.554.123,46 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 354.531,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.