Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,6% sub estimat

CL30 EXECUTIE RETELE DE APA SI CANALIZARE SANPETRU MARE, SARAVALE, LOVRIN – REST DE EXECUTAT. LOT 1 LOVRIN, LOT 2 SANPETRU MARE, SARAVALE

Număr anunț
CN1059561
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
TUBULAR TEHNO SISTEM SRL (CUI 11074003)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.494.966,85 RON
Valoare atribuită
19.369.095,54 RON 61,6% sub estimat
Data publicării
14.09.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1121412
Termen limită
06.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 178-555884
Documentație de atribuire
DF1190429

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

19.369.095,54 RON

din 50.494.966,85 RON estimat 61,6%

Adjudecat la 38,4% din estimat · economie 31.125.871,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.