Atribuită
Anunț de participare
Carburant auto (motorina EN 590 si benzina fara plumb)
- Număr anunț
- CN1059580
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836.940 RON
- Valoare atribuită
- 1.388.475,84 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1117114
- Termen limită
- 23.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 179-560122
- Documentație de atribuire
- DF1190299
Documente
Documentația de atribuire
- 6_Formulare .doc.p7s
- CAIET DE SARCINI + SPECIFICATIE TEHNICA.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1190299.pdf
- instructiuni pentru canditati.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.388.475,84 RON
din 836.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro