Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,4% sub estimat
Furnizare utilaje asfaltare
- Număr anunț
- CN1059576
- Autoritate contractantă
- UM 02032 CLUJ-NAPOCA (CUI 14619075)
- Furnizor / câștigător
- GENCO 93 SA (CUI 4899350)
- Cod CPV
- 43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.729.229 RON
- Valoare atribuită
- 999.200 RON 63,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1116604
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 179-560375
- Documentație de atribuire
- DF1190354
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini autobasculanta-signed.pdf
- Caiet de sarcini autogreder-signed.pdf
- Caiet de sarcini buldoexacavator-signed.pdf
- Caiet de sarcini compactor rulou-signed.pdf
- Caiet de sarcini freza asfalt-signed.pdf
- Caiet de sarcini perie mecanica-signed.pdf
- FisaDate_DF1190354.pdf
- Formular de oferta-model-signed.pdf
- Instructiuni catre ofertanti-signed.pdf
- Model contract furnizare produse-signed.pdf
Loturi (6)
Estimat: 2.729.229 RON Adjudecat: 999.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buldoexcavator | 365.546 RON | Anulat | — |
| 2 | Autograder | 760.840 RON | Anulat | — |
| 3 | Compactor rulou | 205.882 RON | GENCO '93 S.A. | 205.800 RON |
| 4 | Freza asfalt | 813.025 RON | GENCO '93 S.A. | 793.400 RON ↓2,4% |
| 5 | Perie mecanică | 37.718 RON | Anulat | — |
| 6 | Autobasculantă 6x4 | 546.218 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENCO 93 SA CUI RO 4899350
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WIRTGEN ROMANIA SRL CUI RO 1572361
Valoare atribuită
999.200 RON
din 2.729.229 RON estimat
63,4%
Adjudecat la 36,6% din estimat · economie 1.730.029 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.