Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,3% sub estimat
ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOR COBAS ELECSYS 411, COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOR AUTOMAT DE URINA SI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOR ARCHITECT, PE LOTURI.
- Număr anunț
- CN1059721
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252.600 RON
- Valoare atribuită
- 359.900 RON 71,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115231
- Termen limită
- 23.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 183-572160
- Documentație de atribuire
- DF1189408
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.252.600 RON Adjudecat: 359.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU… | 886.860 RON | Anulat | — |
| 2 | ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU… | 359.900 RON | CLINI-LAB | 359.900 RON |
| 3 | ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU… | 5.840 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
359.900 RON
din 1.252.600 RON estimat
71,3%
Adjudecat la 28,7% din estimat · economie 892.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.