Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat

Furnizare dotări aferente proiectului “Extindere, reabilitare, modernizare şi dotare Ambulatoriu integrat de specialitate al Spitalului Orăşenesc Târgu Bujor” Galaţi

Număr anunț
CN1059695
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.257,58 RON
Valoare atribuită
185.013,54 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
17.09.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1117871
Termen limită
31.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 181-567992
Documentație de atribuire
DF1190521

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708

Valoare atribuită

185.013,54 RON

din 204.257,58 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 19.244,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.