Atribuită Anunț de participare

Revizii tehnice anuale pluguri WPZ

Număr anunț
CN1059636
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
ACAZIA IMPEX SRL (CUI 15571315)
Cod CPV
50222000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a materialului rulant (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
14.09.2023 09:47
Anunț de atribuire
CAN1116435
Termen limită
16.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190430

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACAZIA IMPEX SRL CUI RO 15571315

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.