Atribuită Cumpărare directă

TOCATOR HARTIE

Număr anunț
DA35814011
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
35511200-1 · Distrugatoare si fregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
274,18 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,18 RON