Atribuită Cumpărare directă

COSURI DE GUNOI

Număr anunț
DA35844208
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
771,75 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,75 RON