Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

APARATURA MEDICALA III

Număr anunț
CN1059803
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
VELMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29403699)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.783.194 RON
Valoare atribuită
7.680.000 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
22.09.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1119276
Termen limită
20.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 184-575743
Documentație de atribuire
DF1190843

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

7.680.000 RON

din 7.783.194 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 103.194 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.