Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de expertiză tehnică, si proiectare faza D.A.L.I. pentru reabilitarea coronamentului digurilor de apărare și crearea infrastructurii traseului cicloturistic pe sectorul raului Mures in aria de activitate a S.G.A Arad si S.G.A. Mures trei loturi

Număr anunț
CN1059785
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
RONO AQUA SRL (CUI 17073600)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610.729,17 RON
Valoare atribuită
598.590 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
21.09.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1116716
Termen limită
20.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 183-568938
Documentație de atribuire
DF1190683

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 610.729,17 RON Adjudecat: 598.590 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de expertiză tehnică, proiectare faza D.A.L.I. pentru … 402.537,89 RON RONO AQUA S.R.L. 394.434 RON ↓2,0%
2 Servicii de expertiza tehnica si de proiectare faza D.A.L.I. pe… 104.095,64 RON RONO AQUA S.R.L. 102.078 RON ↓1,9%
3 Servicii de expertiza tehnica si de proiectare faza D.A.L.I. pe… 104.095,64 RON RONO AQUA S.R.L. 102.078 RON ↓1,9%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Subcontractanți 1
HYDRO STREAM SRL CUI RO29090451

Valoare atribuită

598.590 RON

din 610.729,17 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 12.139,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.