Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Buldoexcavator - 2 Complete
- Număr anunț
- CN1059745
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.245.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117902
- Termen limită
- 20.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 183-572555
- Documentație de atribuire
- DF1190768
Documente
Documentația de atribuire
- 20230914_N_A9125_CaietDeSarcini_SpecificatieTehnica_Buldoexcavator.pdf.p7m
- 20230914_N_A9129_ContractDeFurnizareBuldoexcavator.pdf.p7m
- 20230914_N_A9130_ModeleFormulare_Buldoexcavator.pdf.p7m
- FisaDate_DF1190768.pdf
- ModelContract_DF1190768.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Valoare atribuită
1.245.000 RON
din 1.250.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.