Atribuită Anunț de participare

Servicii de întreținere și reparații echipamente medicale Secția Radiologie cu piese incluse

Număr anunț
CN1059738
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100.600 RON
Valoare atribuită
4.100.599,68 RON
Data publicării
20.09.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1115629
Termen limită
25.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 183-572975
Documentație de atribuire
DF1190780

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 4.100.600 RON Adjudecat: 4.100.599,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de intretinere si reparatii pentru echipamentele de im… 720.000 RON GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA 4.100.599,68 RON
2 Servicii de intretinere si reparatii pentru echipamentele de im… 1.609.200 RON
3 Servicii de intretinere si reparatii pentru echipamentele de im… 1.771.400 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.100.599,68 RON

din 4.100.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.