În evaluare
Anunț de participare
Lucrări de execuție pentru obiectivul de investiție “CENTRU INTEGRAT DE TRANSPLANT CLUJ-NAPOCA ȘI AMENAJĂRI EXTERIOARE”
- Număr anunț
- CN1046948
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.802.813,82 RON
- Data publicării
- 09.09.2022 17:00
- Termen limită
- 07.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 175-494468
- Documentație de atribuire
- DF1158852
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Parte economica fara echipamente medicale.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part01.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part02.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part03.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part04.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part05.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part06.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part07.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part08.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part09.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part10.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part11.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part12.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part13.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part14.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part15.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part16.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part17.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part18.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part19.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part20.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part21.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part22.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part23.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part24.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part25.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part26.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part27.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part28.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part29.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part30.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part31.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part32.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part33.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part34.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part35.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part36.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part37.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part38.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part39.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part40.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part41.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part42.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part43.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part44.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part45.rar.p7s
- 2022.02.10 O1 CIT Etapa 5 - PTDDE.part46.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part1.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part2.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part3.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part4.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part5.rar.p7s
- 2022.02.10 O2 AP Etapa 4 - PTDDE.part6.rar.p7s
- 3. Caiet de sarcini Rev. 1.pdf.p7s
- Acord contractual executie Transplant.pdf.p7s
- Anexa sect 2.II.5 - Sub factor TEHNIC 2.pdf.p7s
- Conditii generale HG 1din 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1158852.pdf
- Model Formulare.docx.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Asociați 5
DAS SRL CUI 1986070
Ed. Zublin AG CUI 147843723
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
STRABAG AG CUI 14487107
STRABAG Sp. z o.o. CUI 5210421928
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BOG ART SRL CUI RO 17487
Asociați 4
CCN ALTYAPI YATIRIMLARI VE İNŞAAT ANONIM ŞIKRETI CUI 6130854061
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
D.Z. MEDICALE CUI 01613570983
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Subcontractanți 1
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.