Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
FIRE DE SUTURA ,ACE CHIRURGICALE si FILME DE MAMOGRAFIE .
- Număr anunț
- CN1059897
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- LG PHARM SRL (CUI 22972425)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.053.654,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.859.417,20 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1120929
- Termen limită
- 27.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 186-580935
- Documentație de atribuire
- DF1191155
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Draft ACORD cadru fire sutura.docx.p7s
- 2. Draft CONTRACT subsecvent.docx.p7s
- 3.Formulare.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI FIRE.pdf.p7s
- DECLARATIE 33.pdf.p7s
- FisaDate_DF1191155.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 3.053.654,40 RON Adjudecat: 2.859.417,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRE SUTURA RESORBABILE | 1.601.668,80 RON | LG PHARM S.R.L. | 1.556.582,40 RON ↓2,8% |
| 2 | FIRE SUTURA NERESORBABILE | 291.859,20 RON | LG PHARM S.R.L. | 285.969,60 RON ↓2,0% |
| 3 | FIRE DE SUTURA PENTRU OFTALMOLOGIE | 120.960 RON | Anulat | — |
| 4 | FIRE SUTURA POLIESTER | 802.166,40 RON | LG PHARM S.R.L. | 787.002,80 RON ↓1,9% |
| 5 | ACE CHIRURGICALE DIFERITE MARIMI | 181.440 RON | Euroexpand Impex,CRIO - 2 S.R.L.,MLM MEDICAL S.R.L. | 177.408 RON ↓2,2% |
| 6 | FILME PENTRU MAMOGRAFIE | 55.560 RON | TEST TRADING S.R.L. | 52.454,40 RON ↓5,6% |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROEXPAND IMPEX S.R.L. CUI RO 13076876
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Valoare atribuită
2.859.417,20 RON
din 3.053.654,40 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 194.237,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.