Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Contract de furnizare Soluție de protecție perimetrală
- Număr anunț
- CN1059879
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.813.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.766.837,38 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.09.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118215
- Termen limită
- 26.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 185-579175
- Documentație de atribuire
- DF1191209
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 la Caietul de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1191209.pdf
- Sectiunea II-Caietul de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea III-Clauze contractuale.doc.p7s
- Sectiunea IV-Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Valoare atribuită
1.766.837,38 RON
din 1.813.700 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 46.862,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.