Atribuită Anunț de participare

Acord cadru reactivi de laborator

Număr anunț
CN1059865
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.713.082,04 RON
Valoare atribuită
6.713.080,12 RON
Data publicării
23.09.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1118239
Termen limită
23.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 185-578627
Documentație de atribuire
DF1191198

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

6.713.080,12 RON

din 6.713.082,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.