Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Achiziționarea de echipamente și aplicații pentru management urban în vederea Dezvoltării de servicii și structuri de sprijin foarte specializate pentru administrația publică și întreprinderi”

Număr anunț
CN1059855
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
YES AGENCY (CUI 32888233)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.461.350 RON
Valoare atribuită
2.457.140 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
23.09.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1118727
Termen limită
01.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 185-579723
Documentație de atribuire
DF1190973

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.461.350 RON Adjudecat: 2.457.140 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul I 1.565.418,60 RON YES AGENCY 1.562.640 RON ↓0,2%
2 Lotul II 895.931,40 RON YES AGENCY 894.500 RON ↓0,2%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
YES AGENCY CUI RO 32888233
Terți susținători 1

Valoare atribuită

2.457.140 RON

din 2.461.350 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.210 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.