Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Studii de fezabilitate, servicii de proiectare, consultanta, analize si servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului

Număr anunț
SCN1113838
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
Furnizor / câștigător
KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.647,06 RON
Valoare atribuită
117.000 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
09.09.2022 08:36
Anunț de atribuire
SCNA1078870
Termen limită
27.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1158827

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

117.000 RON

din 117.647,06 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 647,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.