Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
REACTIVI CHIMICI SI CONSUMABILE DE LABORATOR 2
- Număr anunț
- CN1060040
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.641.534 RON
- Valoare atribuită
- 3.626.573,18 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1116223
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 189-590570
- Documentație de atribuire
- DF1191466
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - REACTIVI CHIMICI 2 2023.docx.p7s
- FisaDate_DF1191466.pdf
- FORMULARE REACTIVI 2 2023.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
- ModelContract_DF1191466.pdf
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 3.641.534 RON Adjudecat: 3.626.573,18 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet reactivi analizor automat biochimie | 180.184 RON | ROCHE ROMANIA | 180.080,88 RON ↓0,1% |
| 2 | Reactivi pentru IMUNOLOGIE | 1.960.000 RON | — | |
| 3 | Pachet Bacteriologie | 677.652 RON | MEDICLIM S.R.L. | 677.650,30 RON |
| 4 | PACHET Reactivi pentru analizorul automat | 789.138 RON | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 2.748.058 RON |
| 5 | Consumabile medicale nechimice de unica folosinta | 34.560 RON | PRIMEX MEDICAL | 20.784 RON ↓39,9% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMEX MEDICAL SRL CUI RO 12958261
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
3.626.573,18 RON
din 3.641.534 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 14.960,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.