- Număr anunț
- CN1060034
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.850 RON
- Valoare atribuită
- 40.950 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118821
- Termen limită
- 01.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 189-591440
- Documentație de atribuire
- DF1191547
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Mere-signed.pdf
- FisaDate_DF1191547.pdf
- formulare MERE.docx.p7s
- Model Acord cadru-signed.pdf
- Model Contract Subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
40.950 RON
din 50.850 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 9.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.