Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Servicii de elaborare și întocmire Plan Urbanistic Zonal pentru înființare Cimitir Municipal nou în municipiul Zalău, cu acces principal din zona str. Fabricii

Număr anunț
CN1060026
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
ARIA URBANĂ S.R.L. (CUI 33203257)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.420,17 RON
Valoare atribuită
230.736,14 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
29.09.2023 09:01
Anunț de atribuire
CAN1121018
Termen limită
31.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 189-592736
Documentație de atribuire
DF1191528

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MASSTUDIO SRL CUI RO37943819
Asociați 1

Valoare atribuită

230.736,14 RON

din 240.420,17 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 9.684,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.