Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
“ACHIZITIE DOTARI PENTRU 6 (SASE) LABORATOARE DE INFORMATICA SI 6 (SASE) ATELIERE DE PRACTICA CU COMPONENTA DIGITALA DIN UNITATI DE INVATAMANT IPT” din Municipiul TARGOVISTE, Jud. DAMBOVITA -PMT-2023-P024, Cod unic de identificare: 4279944-2023-29.2
- Număr anunț
- CN1059999
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.505.271,96 RON
- Valoare atribuită
- 830.861 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118921
- Termen limită
- 06.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 188-588611
- Documentație de atribuire
- DF1191442
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale_lot 1.docx.p7s
- clauze contractuale_lot 2.docx.p7s
- clauze contractuale_lot 3.docx.p7s
- DMP_20230918_CAIET SARCINI_Dotari_unitati_invatamant_Inv13_Inv14_DIGITAL.pdf.p7s
- DMP_20230920_Fise tehnice componenta digitala_3 LOTURI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1191442.pdf
- Fise tehnice.rar.p7s
- formulare_lot 1.doc.p7s
- formulare_lot 2.doc.p7s
- formulare_lot 3.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.505.271,96 RON Adjudecat: 830.861 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotare cu echipamente digitale | 1.180.595,04 RON | CHROME COMPUTERS | 525.425 RON ↓55,5% |
| 2 | Dotare atelier de practica IPT cu echipamente digitale Liceul T… | 162.338,46 RON | SAFETY TECHNOLOGY | 150.807 RON ↓7,1% |
| 3 | Dotare atelier de practica IPT cu cu echipamente digitale Liceu… | 162.338,46 RON | SAFETY TECHNOLOGY | 154.629 RON ↓4,7% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
830.861 RON
din 1.505.271,96 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 674.410,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.