Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat

Reactivi chimici tehnologici –Lotul 1 acid clorhidric sinteza 32% si Lotul 2- hidroxid de sodiu 100% (NaOH – soda caustica, lesie tip E1), COD CPV 24000000-4

Număr anunț
CN1059979
Autoritate contractantă
Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.936.800 RON
Valoare atribuită
1.369.800 RON 29,3% sub estimat
Data publicării
26.09.2023 07:53
Anunț de atribuire
CAN1117019
Termen limită
25.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191220

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MARATON 92 IMPEX CUI RO 3214033
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MARATON 92 IMPEX CUI RO 3214033

Valoare atribuită

1.369.800 RON

din 1.936.800 RON estimat 29,3%

Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 567.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.