Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRĂRI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE „CONSTRUIRE SPITAL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU – ETAPA I (SECTIILE ONCOLOGIE SI NEUROLOGIE)”

Număr anunț
CN1059974
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
Cod CPV
45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.629.555,30 RON
Valoare atribuită
122.524.481,60 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
27.09.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1140847
Termen limită
01.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 188-585958
Documentație de atribuire
DF1191579

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 6
CALORIA SRL CUI RO 247885
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
SECTRON GUARD SRL CUI 36195078
UNITH2B SRL CUI 31279763
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 11
DACLIM HVAC SRL CUI RO30076345
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
GEOVISIONS SRL CUI RO26115411
IFMA CUI RO448269
MANRO SRL CUI RO 12280079
VLD MANAGEMENT SRL CUI RO 21839731
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
ONE DESIGN SRL CUI RO15655637
Terți susținători 1
ABB MEDTEC SRL CUI 34944232
Subcontractanți 6
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
EPSER LTD SRL CUI 31238682
REAL DECO SRL CUI RO 22125374
ROMVERSIS TOP SRL CUI 17029230
Terți + subcontractanți 1
D&D EUROCOM SRL CUI RO 16742073
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

122.524.481,60 RON

din 131.629.555,30 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 9.105.073,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.