Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare tehnică fazele DTAC si PT+CS+DE, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuție lucrari pentru obiectivul de investiție „CONSORȚIU ACADEMIC MEHEDINȚEANU PETROLEUM - PH01CAMP"

Număr anunț
CN1059970
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
45214410-7 · Lucrari de constructii de institute politehnice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.200.211,59 RON
Data publicării
27.09.2023 17:01
Termen limită
09.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 188-584481
Documentație de atribuire
DF1191316

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 3
DAS SRL CUI 1986070
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Subcontractanți 11
AQUILA CONSTRUCT SRL CUI RO 15285437
BRENNEKA INSTALL SRL CUI RO31612697
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
PIPE DESIGN SRL CUI 14839810
ZOORK S.R.L. CUI 37836928
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
URBAN OFFICE SRL CUI 17294024
Subcontractanți 1
CLASS ELECTRIC SRL CUI RO24835823
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

95.200.211,59 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45214410-7. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.