Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru prestare servicii de cloud public pentru sediul Autorității de Audit din cadrul Curții de Conturi a României
- Număr anunț
- CN1059969
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 72317000-0 · Servicii de stocare de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.902.984,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.571.193,80 RON
- Data publicării
- 27.09.2023 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1124189
- Termen limită
- 06.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 188-589763
- Documentație de atribuire
- DF1190980
Documente
Documentația de atribuire
- CS cloud public - revizuit.docx.p7s
- FisaDate_DF1190980.pdf
- MODEL acord-cadru servicii cloud public AA 2023-2027 final.doc.p7s
- Model contract subsecvent servicii cloud public AA - forma finala.docx.p7s
- Modele formulare servicii cloud.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BINBOX GLOBAL SERVICES SRL CUI RO 38305290
Asociați 1
TRUSTCHAIN S.R.L. CUI 38611940
Valoare atribuită
2.571.193,80 RON
din 1.902.984,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro