Atribuită
Anunț de participare
HD-F1 - Achizitia de echipamente necesare activitatilor de operare si intretinere a infrastructurii de alimentare cu apa si canalizare LOTUL 1 – Echipamente universale pentru lucrari (utilaje de sapat si transport)
- Număr anunț
- CN1060205
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.214.646,77 RON
- Data publicării
- 04.10.2023 17:00
- Termen limită
- 20.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 193-604679
- Documentație de atribuire
- DF1192180
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Terți susținători 1
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.