Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de invatamant/formare

Număr anunț
DA35839722
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
Furnizor / câștigător
IORDACHE M. MARIA-MAGDALENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 48742675)
Cod CPV
80100000-5 · Servicii de invatamant primar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON