Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,7% sub estimat
Servicii de suport tehnic pentru echipamentele din componenta segmentului de infrastructură Oracle
- Număr anunț
- SCN1114119
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- ITPS SRL (CUI 17236996)
- Cod CPV
- 71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.792,18 RON
- Valoare atribuită
- 200.624,12 RON 18,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1079454
- Termen limită
- 26.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1159172
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITPS SRL CUI RO 17236996
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
200.624,12 RON
din 246.792,18 RON estimat
18,7%
Adjudecat la 81,3% din estimat · economie 46.168,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.